Downloads
| Installatiehandleiding (617.pdf) | Downloaden |
Multifunctionele arena is ontworpen voor diverse balsporten – basketbal, voetbal, volleybal, tennis, enz.
rnDe leuningen zijn van thermisch verzinkte metalen panelen en palen. Het is ook mogelijk om te kiezen voor een groene of speciaal gekleurde uitvoering.rnArenadeuren en basketbalstructuren zijn van thermisch verzinkt staal.
rnDe grootte van de arena en het vloeroppervlak (rubber, grind, kunstgras) kunnen worden gekozen op basis van de gewenste activiteit.rn
| Artikelnummer | MFS002ZN |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 15.04 m |
| Breedte | 23.00 m |
| Hoogte | 3.80 m |
| Productoppervlak | 345.92 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 0.00 x 0.00 m |
| Valhoogte | 0.00 m |
| Leeftijdscategorie | 5+ |
| Aantal gebruikers | 1- |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 0.00 m³ |
| Installatiehandleiding (617.pdf) | Downloaden |