Downloads
| Installatiehandleiding (755.pdf) | Downloaden |
Klimrek MONKEY biedt verschillende klimopties: één zijde en de bovenkant zijn voorzien van een klimnet, de tweede zijde heeft een ladder en een horizontale stang en de derde zijde heeft twee klimtouwen. Klimrek MONKEY helpt behendigheid en balans te ontwikkelen en verbetert de lichamelijke fitheid.
| Artikelnummer | RS116 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.65 m |
| Breedte | 1.65 m |
| Hoogte | 2.16 m |
| Productoppervlak | 2.72 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.20 x 5.20 m |
| Valhoogte | 1.92 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 12.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2x0,8x0,8m |
| Installatiehandleiding (755.pdf) | Downloaden |