Downloads
| Installatiehandleiding (16578.pdf) | Downloaden |
TUNNEL FOXHOLE is geschikt voor zowel kleine als grote kruipers. Kinderen kunnen veilig door de tunnel kruipen of deze gebruiken om te schuilen voor regen, zon of gezelschap. Tunnels kunnen aan elkaar gekoppeld worden tot een grotere tunnel.
| Artikelnummer | RS201S NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 0.72 m |
| Breedte | 0.73 m |
| Hoogte | 0.96 m |
| Productoppervlak | 0.53 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 3.72 x 3.73 m |
| Valhoogte | 0.25 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 1-2 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 4.00 m³ |
| Palletafmetingen | 0,8x0,8x1,2m |
| Installatiehandleiding (16578.pdf) | Downloaden |