Downloads
| Installatiehandleiding (594.pdf) | Downloaden |
De jumping track is een dynamisch speelelement dat gebruikers uitdaagt om te springen, duiken en bewegen over verschillende obstakels. Het parcours bestaat uit meerdere buizen op verschillende hoogtes, waardoor telkens een nieuwe uitdaging ontstaat.
Gebruikers kunnen over de buizen heen springen of er juist onderdoor bewegen. Dit zorgt voor een speelse combinatie van kracht, snelheid en behendigheid.
Het toestel stimuleert sprongkracht, coördinatie en lichaamscontrole en is daarmee een waardevolle toevoeging aan iedere speelplek of sportieve buitenruimte.
De jumping track is zowel zelfstandig te plaatsen als onderdeel van een groter ninja parcours, waardoor het een veelzijdig en aantrekkelijk speelelement is.
| Artikelnummer | TSV007 FORP MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.20 m |
| Breedte | 6.39 m |
| Hoogte | 0.65 m |
| Productoppervlak | 7.67 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.20 x 9.39 m |
| Valhoogte | 0.55 m |
| Leeftijdscategorie | 8+ |
| Aantal gebruikers | 1 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 12.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,3x0,4x0,5m |
| Installatiehandleiding (594.pdf) | Downloaden |