Downloads
| Installatiehandleiding (524.pdf) | Downloaden |
Klimtoestellen bieden kinderen uitstekende mogelijkheden voor actief spel en verbeteren de fysieke fitheid en coördinatie. Drie-delig klimrek VIVO bestaat uit drie verschillende elementen: een klimwand, een ladder en een klimnet.
| Artikelnummer | RS112 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.00 m |
| Breedte | 2.55 m |
| Hoogte | 2.22 m |
| Productoppervlak | 2.55 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.88 x 6.43 m |
| Valhoogte | 2.14 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 8.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2x0,9x0,5m |
| Installatiehandleiding (524.pdf) | Downloaden |