Downloads
| Installatiehandleiding (5715.pdf) | Downloaden |
Dit rechthoekige klimrek TETRA heeft een rotsklimmuur met gaten, een netwand, een touwladder en een klimtouw met platforms om omhoog te klimmen. Dit helpt kinderen behendigheid en balans te ontwikkelen en verbetert hun fysieke fitheid.
| Artikelnummer | RS124 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.70 m |
| Breedte | 1.73 m |
| Hoogte | 1.62 m |
| Productoppervlak | 2.94 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.70 x 4.70 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 7.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,65x0,6x1,5m |
| Installatiehandleiding (5715.pdf) | Downloaden |