Downloads
| Installatiehandleiding (1044.pdf) | Downloaden |
Klimrek OCTOPUS biedt verschillende klimopties: kinderen kunnen naar het platform klimmen via een ladder, een klimnet of een 'kaaswand' en daarna weer naar beneden klimmen. Het helpt kinderen behendigheid en balans te ontwikkelen en verbetert hun lichamelijke fitheid.
| Artikelnummer | RS210 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.49 m |
| Breedte | 2.80 m |
| Hoogte | 2.41 m |
| Productoppervlak | 6.97 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.40 x 5.80 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 11.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,9x1,0x1,3m |
| Installatiehandleiding (1044.pdf) | Downloaden |