Downloads
| Installatiehandleiding (11534.pdf) | Downloaden |
Klimrek MONKEY biedt verschillende klimopties: één zijde heeft een klimnet, de tweede zijde een ladder en een horizontale stang en de derde zijde twee klimtouwen. Klimrek MONKEY helpt behendigheid en evenwicht te ontwikkelen en verbetert de fysieke fitheid.
| Artikelnummer | RS116-1 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.20 m |
| Breedte | 2.20 m |
| Hoogte | 2.16 m |
| Productoppervlak | 4.84 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.76 x 5.76 m |
| Valhoogte | 1.92 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 5-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 12.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2x0,8x0,8m |
| Installatiehandleiding (11534.pdf) | Downloaden |