Downloads
| Installatiehandleiding (1045.pdf) | Downloaden |
Klimrek CRAB heeft een ladder, een klimnet en een klimhelling om het platform te bereiken en weer naar beneden te gaan. Het helpt kinderen behendigheid en balans te ontwikkelen en verbetert hun lichamelijke fitheid.
| Artikelnummer | RS211 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 3.60 m |
| Breedte | 3.79 m |
| Hoogte | 2.41 m |
| Productoppervlak | 13.64 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.60 x 6.79 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 6-12 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 12.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,4x1,0x1,4m |
| Installatiehandleiding (1045.pdf) | Downloaden |