Downloads
| Installatiehandleiding (16903.pdf) | Downloaden |
Klimrek KOALA biedt interessante klimkansen: kinderen kunnen klimmen op ladders, netten en buizen. Turnringen zorgen voor een goede training van arm-, borst- en schouderspieren.
| Artikelnummer | RS127 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 4.48 m |
| Breedte | 4.79 m |
| Hoogte | 2.16 m |
| Productoppervlak | 21.46 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 7.76 x 8.21 m |
| Valhoogte | 1.92 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 6-12 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 20.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,8x1,0x1,0m |
| Installatiehandleiding (16903.pdf) | Downloaden |