Downloads
| Installatiehandleiding (5266.pdf) | Downloaden |
Klimrek KAT geeft peuters de kans om hun eerste stappen op hoogte te zetten. Het product bestaat uit twee klimmuren, een kruippaneel en een keukentje, ideaal voor het maken van moddertaartjes.
| Artikelnummer | RS212 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 0.97 m |
| Breedte | 0.97 m |
| Hoogte | 1.90 m |
| Productoppervlak | 0.94 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 3.97 x 3.97 m |
| Valhoogte | 0.95 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 2-4 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 4.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,0x1,0x0,5m |
| Installatiehandleiding (5266.pdf) | Downloaden |