Downloads
| Installatiehandleiding (377.pdf) | Downloaden |
Klimtoestellen bieden kinderen uitstekende mogelijkheden voor actief spel en verbeteren de fysieke fitheid en coördinatie. Klimrek HEXAGON laat kinderen klimmen op een 'kaasmuur' met gaten, een verticale klimwand, een touwladder en een klimtouw met platforms. Kinderen kunnen ook van een brandweerpaal glijden.
| Artikelnummer | RS110 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.00 m |
| Breedte | 2.27 m |
| Hoogte | 2.42 m |
| Productoppervlak | 4.54 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.27 x 6.27 m |
| Valhoogte | 2.25 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 6-12 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 16.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,9x1,2x0,9m |
| Installatiehandleiding (377.pdf) | Downloaden |