Downloads
| Installatiehandleiding (9224.pdf) | Downloaden |
Klimtoestellen bieden kinderen uitstekende mogelijkheden voor actief spel en verbeteren de fysieke fitheid en coördinatie. Dit zeshoekige klimrek HEXAGON 2 biedt kinderen twee verschillende verticale rotsklimmuren, een touwladder en een klimtouw met platforms om omhoog te klimmen en een brandweerpaal om naar beneden te glijden. Een horizontaal klimnet bedekt de bovenkant van de constructie.
| Artikelnummer | RS110-2L NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.33 m |
| Breedte | 2.65 m |
| Hoogte | 1.70 m |
| Productoppervlak | 6.17 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.67 x 5.67 m |
| Valhoogte | 1.50 m |
| Leeftijdscategorie | 3+ |
| Aantal gebruikers | 6-12 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 16.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,7x,0x0,9m |
| Installatiehandleiding (9224.pdf) | Downloaden |