Downloads
| Installatiehandleiding (64044.pdf) | Downloaden |
Het klimrek mini BABOON biedt veelzijdige klimkansen, met klimnetten aan één kant en bovenop, een ladder en een schommel aan de andere kant, ringen aan de derde kant en een klimmuur en ringen aan de vierde kant. Met BABOON mini kunnen kinderen hun behendigheid en fysieke activiteit ontwikkelen.
| Artikelnummer | RS126-1 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.63 m |
| Breedte | 1.63 m |
| Hoogte | 1.51 m |
| Productoppervlak | 2.66 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.63 x 4.63 m |
| Valhoogte | 1.43 m |
| Leeftijdscategorie | 3+ |
| Aantal gebruikers | 1-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 0.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,5x1,0x0,6m |
| Installatiehandleiding (64044.pdf) | Downloaden |