Downloads
| Installatiehandleiding (38.pdf) | Downloaden |
Klimtoestel helpt behendigheid en evenwicht te ontwikkelen en verbetert de lichamelijke fitheid. Het klimrek bevat een 1,5 meter breed klimnet, een klimmuur met gaten, een platform, een klimhelling, een verticale ladder, een horizontale ladder, een boogladder en een brandweerpaal.
| Artikelnummer | RS108 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.24 m |
| Breedte | 4.18 m |
| Hoogte | 2.15 m |
| Productoppervlak | 9.36 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.52 x 7.18 m |
| Valhoogte | 1.92 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 6-12 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 16.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,9x1,0x1,0m |
| Installatiehandleiding (38.pdf) | Downloaden |