Downloads
| Installatiehandleiding (19302.pdf) | Downloaden |
Het product bestaat uit verschillende balans-, coördinatie- en motoriekelementen die achter elkaar zijn gemonteerd en gebruikers in staat stellen van het beginpunt naar het eindpunt te bewegen zonder de grond te raken. Het product heeft twee verschillende actiepanelen om de coördinatie van vingers en handen te verbeteren. Ook geschikt voor senioren!
| Artikelnummer | TKR008 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 4.01 m |
| Breedte | 4.41 m |
| Hoogte | 1.26 m |
| Productoppervlak | 17.68 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 7.41 x 7.01 m |
| Valhoogte | 0.25 m |
| Leeftijdscategorie | 2+ |
| Aantal gebruikers | 1-15 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 27.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,1x1,0x0,8m |
| Installatiehandleiding (19302.pdf) | Downloaden |