Downloads
| Installatiehandleiding (17883.pdf) | Downloaden |
Het product bestaat uit verschillende balans-, coördinatie- en ophangelementen die achter elkaar zijn gemonteerd en gebruikers in staat stellen van het beginpunt naar het eindpunt te bewegen zonder de grond te raken. Tussen de elementen zijn treden geplaatst. Alle elementen kunnen ook afzonderlijk worden geïnstalleerd.
| Artikelnummer | TKR006 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 4.01 m |
| Breedte | 4.80 m |
| Hoogte | 1.25 m |
| Productoppervlak | 19.25 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 7.01 x 7.80 m |
| Valhoogte | 0.25 m |
| Leeftijdscategorie | 2+ |
| Aantal gebruikers | 5-12 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 27.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2x1,0x1,1m |
| Installatiehandleiding (17883.pdf) | Downloaden |