Downloads
| Installatiehandleiding (593.pdf) | Downloaden |
De speeltrein met glijbaan is ontworpen voor kleine kinderen. Kinderen kunnen het platform bereiken via de dubbele leuningtrappen of door de helling met houten treden op te lopen en door een tunnel te kruipen. Aan het platform is een 0,95 m hoge glijbaan bevestigd.
| Artikelnummer | MM102 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.57 m |
| Breedte | 4.58 m |
| Hoogte | 2.90 m |
| Productoppervlak | 11.77 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.07 x 7.58 m |
| Valhoogte | 0.95 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 14.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,4x1,0x2,5m |
| Installatiehandleiding (593.pdf) | Downloaden |