Downloads
| Installatiehandleiding (1878.pdf) | Downloaden |
Een leuke speeltrain geschikt voor kleine kinderen. De trein heeft 2 glijbanen van 0,55 en 0,95 m hoog, een lange houten brug, een kruiptunnel en een telraam. Om het bovenste platform te bereiken, kunnen kinderen de trap oplopen en de helling met net of houten treden gebruiken.
| Artikelnummer | MM103 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 3.43 m |
| Breedte | 8.31 m |
| Hoogte | 2.90 m |
| Productoppervlak | 28.50 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.93 x 11.81 m |
| Valhoogte | 0.95 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 26.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,4x1,2x2,5 |
| Installatiehandleiding (1878.pdf) | Downloaden |