Downloads
| Installatiehandleiding (8067.pdf) | Downloaden |
Elk kind droomt van een speeltrain CHOO-CHOO. Als ze deze mooie machine maar één keer mochten besturen om hun vrienden te vervoeren. Elke trein vertrekt op tijd en rijdt naar het juiste station. Elke trein is uitgerust met een beweegbaar kompas aan de voorkant, een klok met wijzers aan de achterkant en steden op de wagondeuren die aangeven waar de trein naartoe gaat. De wagondeuren hebben haken met dierengezichten waar kinderen hun jas of tas aan kunnen hangen.
| Artikelnummer | MM101 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.27 m |
| Breedte | 3.96 m |
| Hoogte | 1.42 m |
| Productoppervlak | 5.03 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.22 x 6.96 m |
| Valhoogte | 0.75 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 5-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 10.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2m x 1,1m x 2,1m/1,95m x 1,1m x 2,1m |
| Installatiehandleiding (8067.pdf) | Downloaden |