Downloads
| Installatiehandleiding (590.pdf) | Downloaden |
Een speelcentrum met platforms op twee niveaus, een helling met sporten, trappen met leuningen en twee glijbanen. Het hogere platform is uitgerust met een telraam voor rollenspellen. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM100 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 3.81 m |
| Breedte | 4.94 m |
| Hoogte | 3.82 m |
| Productoppervlak | 18.82 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.81 x 8.44 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 1+/4+ |
| Aantal gebruikers | 5-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 12.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,9x1,0x1,1m |
| Installatiehandleiding (590.pdf) | Downloaden |