Downloads
| Installatiehandleiding (232.pdf) | Downloaden |
Een peuterspeelcentrum met een lang platform, houten trap met leuningen, een helling met houten sporten en een glijbaan. Een kapiteinsstuur, verrekijker en patrijspoort maken het speelcentrum extra leuk. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM005 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.61 m |
| Breedte | 4.99 m |
| Hoogte | 1.90 m |
| Productoppervlak | 13.02 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.61 x 7.99 m |
| Valhoogte | 0.95 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 5-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 17.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2x1,0x1,2m |
| Installatiehandleiding (232.pdf) | Downloaden |