Downloads
| Installatiehandleiding (528.pdf) | Downloaden |
Dubbel zoveel plezier met dit speelcentrum met twee platforms, twee trappen met leuningen, roestvrije glijbanen, schuine daken en speelhoeken. Kinderen kunnen door patrijspoorten naar de wereld kijken en een zwerm vogels begroeten. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM209 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.87 m |
| Breedte | 5.71 m |
| Hoogte | 3.01 m |
| Productoppervlak | 16.39 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.37 x 8.71 m |
| Valhoogte | 1.20 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 6-12 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 18.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,9x1,1x1,2m |
| Installatiehandleiding (528.pdf) | Downloaden |