Downloads
| Installatiehandleiding (2724.pdf) | Downloaden |
Peuterspeelcentrum met twee platforms, een tunnel en activiteitenpanelen. Trappen met leuningen leiden naar het platform, een kruiptunnel biedt een route vooruit. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM006-1 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.61 m |
| Breedte | 3.14 m |
| Hoogte | 2.16 m |
| Productoppervlak | 8.20 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.61 x 6.14 m |
| Valhoogte | 0.95 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 5-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 15.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2x1,0x2,1m |
| Installatiehandleiding (2724.pdf) | Downloaden |