Downloads
| Installatiehandleiding (604.pdf) | Downloaden |
Een peuterspeelcentrum met trappen met leuningen, een klimwand, een klimnet en een leuk boter-kaas-en-eieren spel. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM003 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.48 m |
| Breedte | 3.40 m |
| Hoogte | 2.15 m |
| Productoppervlak | 8.43 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.76 x 6.40 m |
| Valhoogte | 1.92 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 5-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 12.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2x1,0x0,9m |
| Installatiehandleiding (604.pdf) | Downloaden |