Downloads
| Installatiehandleiding (1839.pdf) | Downloaden |
Een speelcentrum met een lange platformbrug, bereikbaar via een touwladder of een rotsklimhelling. Een glijbaan en een brandweerstang bieden een route naar beneden. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM218 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 3.10 m |
| Breedte | 4.51 m |
| Hoogte | 3.67 m |
| Productoppervlak | 13.98 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.13 x 8.01 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 5-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 18.00 m³ |
| Palletafmetingen | 3,6x1,0x1,2m |
| Installatiehandleiding (1839.pdf) | Downloaden |