Downloads
| Installatiehandleiding (1133.pdf) | Downloaden |
Een speelcentrum met een platform, een glijbaan, een dwarsbalk, een klimmuur met gaten en een netklimmuur. Een kleine ladder leidt naar het platform, een glijbaan en een brandweerstang bieden een route naar beneden. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM214-1 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.93 m |
| Breedte | 3.27 m |
| Hoogte | 2.51 m |
| Productoppervlak | 9.58 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.24 x 7.04 m |
| Valhoogte | 1.92 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 11.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,9x1,0x0,9m |
| Installatiehandleiding (1133.pdf) | Downloaden |