Downloads
| Installatiehandleiding (1840.pdf) | Downloaden |
Speelcentrum met twee platforms, bereikbaar via een gebogen pad of een nethelling. Een glijbaan en een brandweerstang bieden een route naar beneden. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM219 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 3.65 m |
| Breedte | 4.44 m |
| Hoogte | 3.82 m |
| Productoppervlak | 16.21 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.65 x 7.94 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 18.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,9x1,0x1,5m |
| Installatiehandleiding (1840.pdf) | Downloaden |