Downloads
| Installatiehandleiding (17366.pdf) | Downloaden |
Speelcentrum met een platform, een glijbaan en een horizontale ladder. Het platform is bereikbaar via de verticale ladder of de horizontale ladder, die een uitdaging biedt om naar het platform te klimmen en te glijden zonder af te stappen.
| Artikelnummer | LM231-1 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.20 m |
| Breedte | 6.16 m |
| Hoogte | 3.26 m |
| Productoppervlak | 7.39 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.97 x 9.63 m |
| Valhoogte | 2.92 m |
| Leeftijdscategorie | 5+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 20.00 m³ |
| Palletafmetingen | 3,8x1,0x0,6 |
| Installatiehandleiding (17366.pdf) | Downloaden |