Downloads
| Installatiehandleiding (14769.pdf) | Downloaden |
Speelcentrum met twee platforms (waarvan één een netplatform), een glijbaan en een horizontale ladder. De platforms zijn bereikbaar via diverse ladders en een rotsklimmuur. De horizontale ladder die de platforms verbindt, biedt een uitdaging om tussen de platforms te bewegen zonder af te stappen, of om er via een klimtouw naartoe te klimmen. Een glijbaan en een brandweerpaal bieden uitstekende glijmogelijkheden.
| Artikelnummer | LM231 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.51 m |
| Breedte | 7.01 m |
| Hoogte | 3.26 m |
| Productoppervlak | 10.59 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.33 x 11.48 m |
| Valhoogte | 2.95 m |
| Leeftijdscategorie | 5+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 20.00 m³ |
| Palletafmetingen | 3,8x1,0x0,8m |
| Installatiehandleiding (14769.pdf) | Downloaden |