Downloads
| Installatiehandleiding (1879.pdf) | Downloaden |
This great wooden sailing ship GUSTAV VASA is suitable for small children. The ship has three platforms with heights of 0.45 m, 0.9 m and 1.2 m. You can use the stairs to reach different platforms. The highest platform has the captain's steering wheel and a slide; there is a sandbox under the platform. For an additional fee, the product's standard panels can be replaced with activity panels.
| Artikelnummer | MM122 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 4.77 m |
| Breedte | 6.81 m |
| Hoogte | 4.36 m |
| Productoppervlak | 32.48 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 8.20 x 9.81 m |
| Valhoogte | 1.20 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 10-20 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 40.00 m³ |
| Palletafmetingen | 3,2x2,4x1,6m |
| Installatiehandleiding (1879.pdf) | Downloaden |