Downloads
| Installatiehandleiding (561.pdf) | Downloaden |
Het speelschip met zandbak is een compact product. Naast de grote zandbak heeft het speelschip GRANT ook een glijbaan met een lang platform met dubbele leuningtrappen aan beide uiteinden, samen met een 0,95 m hoge glijbaan. Het schip heeft een stuur voor de jonge kapitein. Tegen meerprijs kunnen de standaardpanelen van het product worden vervangen door activiteitenpanelen. Het product wordt geleverd zonder zand.
| Artikelnummer | LM301 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 4.37 m |
| Breedte | 7.46 m |
| Hoogte | 2.33 m |
| Productoppervlak | 32.60 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 7.37 x 10.47 m |
| Valhoogte | 0.95 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 8-16 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 19.00 m³ |
| Palletafmetingen | 3,8x1,4x2,5m |
| Installatiehandleiding (561.pdf) | Downloaden |