Downloads
| Installatiehandleiding (1844.pdf) | Downloaden |
Een speelschip met een hoge kapiteinsbrug, twee glijbanen van 1,2 m en 1,55 m hoog en een brandweerstang. Je kunt vanuit het ruim naar het dek klimmen via de touwladder of de klimgrepen langs de scheepswand. In het ruim ervaren kinderen hetzelfde gevoel van schommelen als op echte zeeën.
| Artikelnummer | MM119 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 3.08 m |
| Breedte | 8.63 m |
| Hoogte | 4.05 m |
| Productoppervlak | 26.58 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 6.12 x 12.63 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 8-16 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 27.00 m³ |
| Palletafmetingen | 4,0x1,0x1,9m |
| Installatiehandleiding (1844.pdf) | Downloaden |