Downloads
| Installatiehandleiding (701.pdf) | Downloaden |
Kinderen zijn dol op rollenspellen. Met een klein hoektafeltje en een telraam is het speelhuisje KIOSK een geweldige speelplek waar kinderen verschillende spelletjes kunnen organiseren en beschutting vinden tegen regen en zon.
| Artikelnummer | MM001 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 0.97 m |
| Breedte | 1.15 m |
| Hoogte | 1.76 m |
| Productoppervlak | 1.12 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 3.97 x 4.15 m |
| Valhoogte | 0.15 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 1-3 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 4.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,3x1,0x0,5m |
| Installatiehandleiding (701.pdf) | Downloaden |