Downloads
| Installatiehandleiding (8122.pdf) | Downloaden |
Het speelhuisje HUT is een gezellig hutje waar je samen onder het dak kunt zitten en spelen, beschut tegen regen en zon. Je kunt op het dak van het speelhuisje klimmen en via het kijkgat naar buiten kijken.
| Artikelnummer | MM002 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.48 m |
| Breedte | 2.18 m |
| Hoogte | 1.68 m |
| Productoppervlak | 3.23 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.48 x 5.18 m |
| Valhoogte | 1.68 m |
| Leeftijdscategorie | 1+/4+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 6.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,3x1,55x2,3m |
| Installatiehandleiding (8122.pdf) | Downloaden |