Downloads
| Installatiehandleiding (21115.pdf) | Downloaden |
Een gezellig speelhuisje met ramen, bankjes, een speeltafel, een klimnet, een trap, een glijbaan en een open deuropening. Je kunt het speelhuisje betreden via de trap of door de openingen in de muur te kruipen. Speelse gebruikers kunnen het huis binnenkomen via de helling van het klimnet of de trap gebruiken. Er is een leuke glijbaan om het huis uit te gaan en stuurwielen aan de buitenkant die motoriek en coördinatie ontwikkelen.
| Artikelnummer | MM410-2 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.02 m |
| Breedte | 3.30 m |
| Hoogte | 2.53 m |
| Productoppervlak | 6.67 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.02 x 6.30 m |
| Valhoogte | 0.59 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 6.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,8x1,6x2,4m |
| Installatiehandleiding (21115.pdf) | Downloaden |