Downloads
| Installatiehandleiding (91.pdf) | Downloaden |
Speelhuisje APPEL met STRUIKEN is een mooi kleurrijk huisje met dak, waar kinderen kunnen schuilen voor regen en zon en spelletjes kunnen doen. Binnen zijn aan twee zijden banken die comfortabel plaats bieden aan 6-8 kinderen. Aan de derde zijde is een ovale speeltafel en aan de buitenzijde van het huisje is een mooie overkapping met een zitje in de vorm van een appelboom.
| Artikelnummer | MM302 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 2.36 m |
| Breedte | 3.17 m |
| Hoogte | 1.76 m |
| Productoppervlak | 7.48 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 5.36 x 6.17 m |
| Valhoogte | 0.40 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 7-14 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 7.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,6x1,0x1,0m |
| Installatiehandleiding (91.pdf) | Downloaden |