Downloads
| Installatiehandleiding (90.pdf) | Downloaden |
Speelhuisje APPEL is een mooi huisje met dak waar kinderen veel spelletjes kunnen doen en kunnen schuilen voor regen en zon. Binnen zijn aan twee zijden banken die comfortabel plaats bieden aan 8-10 kinderen. Aan de derde zijde is een ovale speeltafel en aan de andere buitenzijde van het huisje is een mooie overkapping met een zitje in de vorm van een appelboom.
| Artikelnummer | MM301 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.52 m |
| Breedte | 2.32 m |
| Hoogte | 1.76 m |
| Productoppervlak | 3.53 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.52 x 5.32 m |
| Valhoogte | 0.40 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 6-12 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 5.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,6x1,0x0,6m |
| Installatiehandleiding (90.pdf) | Downloaden |