Downloads
| Installatiehandleiding (229.pdf) | Downloaden |
De speelbus BUS is ontworpen voor kleine kinderen en biedt plaats aan bijna een hele kleutergroep, zodat tot 16 kinderen tegelijk kunnen spelen. Achter het stuur kun je de rol van buschauffeur aannemen, remmen en versnellen met de pedalen, en al je vrienden en speelkameraadjes meenemen voor een ritje. Achterin de bus is een kleurrijk boter-kaas-en-eieren spel van plastic.
| Artikelnummer | MM112 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.27 m |
| Breedte | 2.45 m |
| Hoogte | 1.30 m |
| Productoppervlak | 3.11 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.27 x 5.45 m |
| Valhoogte | 0.50 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 6-12 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 5.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,44x1,3x2,0m |
| Installatiehandleiding (229.pdf) | Downloaden |