Downloads
| Installatiehandleiding (26323.pdf) | Downloaden |
De speelboot op veren TOPU is ontworpen voor jonge kinderen die de zeeën willen bevaren en zich een echte kapitein willen voelen. De boot heeft een draaibaar stuur en een comfortabele zitplek, zodat je met vrienden kunt varen of een fanatieke viswedstrijd kunt houden.
| Artikelnummer | MM120V NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.20 m |
| Breedte | 2.40 m |
| Hoogte | 2.11 m |
| Productoppervlak | 2.88 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.20 x 5.40 m |
| Valhoogte | 0.42 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 6.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,4x1,2x2,0m |
| Installatiehandleiding (26323.pdf) | Downloaden |