Downloads
| Installatiehandleiding (1802.pdf) | Downloaden |
De speelboot TOPU is ontworpen voor jonge kinderen die de zee willen bevaren en zich een echte kapitein willen voelen. De boot heeft een draaibaar stuurwiel en een comfortabele zitplek waarmee je met vrienden kunt varen of een fanatieke viswedstrijd kunt houden.
| Artikelnummer | MM120 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.20 m |
| Breedte | 2.40 m |
| Hoogte | 1.85 m |
| Productoppervlak | 2.88 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.20 x 5.53 m |
| Valhoogte | 0.37 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 6.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,4x1,2x2,4m |
| Installatiehandleiding (1802.pdf) | Downloaden |