Downloads
| Installatiehandleiding (2821.pdf) | Downloaden |
De vriendelijke speelauto TRUCK is geschikt voor kleine kinderen, zowel als rollenspel-speelgoed als als zandbak. In de cabine zitten en aan het stuur draaien geeft het kind het gevoel een vrachtwagenchauffeur te zijn die een zware lading zand of aarde vervoert. De cabine biedt plaats aan twee kinderen tegelijk. De speelauto wordt geleverd zonder zand.
| Artikelnummer | MM123 NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.32 m |
| Breedte | 2.86 m |
| Hoogte | 1.44 m |
| Productoppervlak | 3.78 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.30 x 5.86 m |
| Valhoogte | 0.59 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 5-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 4.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,8x1,4x1,7m |
| Installatiehandleiding (2821.pdf) | Downloaden |