Downloads
| Installatiehandleiding (313.pdf) | Downloaden |
De speelauto POLITIE is ontworpen voor kleine kinderen. Je kunt de politiechef spelen door op de bestuurdersstoel te gaan zitten, remmen en versnellen met de pedalen, en samen met vrienden en speelkameraadjes de fantasiewereld verkennen.
| Artikelnummer | MM113 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 0.84 m |
| Breedte | 1.68 m |
| Hoogte | 1.40 m |
| Productoppervlak | 1.41 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 3.84 x 4.68 m |
| Valhoogte | 0.55 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 4.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,7x0,9x2,1m |
| Installatiehandleiding (313.pdf) | Downloaden |