Downloads
| Installatiehandleiding (2579.pdf) | Downloaden |
Een ambulance die elke jonge speler wil besturen. Het spannende rollenspel-speelgoed EMERGENCY is ontworpen voor jonge kinderen en biedt plaats aan 4-8 kinderen tegelijk. Kinderen kunnen de rol van chauffeur, hulpverlener of arts spelen. De bank achterin biedt degene die hulp nodig heeft de mogelijkheid om te liggen.
| Artikelnummer | MM130 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.09 m |
| Breedte | 2.07 m |
| Hoogte | 1.53 m |
| Productoppervlak | 2.26 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.09 x 5.07 m |
| Valhoogte | 0.57 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 4-8 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 4.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,2x1,2x2,1m |
| Installatiehandleiding (2579.pdf) | Downloaden |