Downloads
| Installatiehandleiding (1833.pdf) | Downloaden |
Het spannende rollenspel-speelgoed AMBULANCE is ontworpen voor jonge kinderen en biedt plaats aan 4-6 spelers tegelijk. In de speelauto kunnen kinderen ambulancechauffeur, arts of patiënt zijn. De bank achterin biedt ook de mogelijkheid voor de patiënt om te liggen. De bestuurderscabine heeft een draaibaar stuur en een bewegende versnellingspook.
| Artikelnummer | MM110 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 0.84 m |
| Breedte | 1.65 m |
| Hoogte | 1.46 m |
| Productoppervlak | 1.39 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 3.84 x 4.65 m |
| Valhoogte | 0.48 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 4-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 6.00 m³ |
| Palletafmetingen | 1,7x0,9x2,0m |
| Installatiehandleiding (1833.pdf) | Downloaden |