Multi-activiteitencentrum OLD TOWN Mini
Multi-activiteitencentrum OLD TOWN Mini
Omschrijving
Een leuk en veelzijdig speelcentrum met zes platforms, een brug met bewegende treden, een hellende brug, een nettunnel, een brug met hangend looppad, een gebogen pad, ladders en netbruggen met leuningen. Twee brandweerstangen en twee glijbanen bieden glijmogelijkheden. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
Specificaties
| Artikelnummer | LM300-6 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 10.38 m |
| Breedte | 11.13 m |
| Hoogte | 3.96 m |
| Productoppervlak | 115.53 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 13.88 x 14.63 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 3+ |
| Aantal gebruikers | 8-16 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 55.00 m³ |
| Palletafmetingen | 3,3x1,0x2,1m |