Downloads
| Installatiehandleiding (19828.pdf) | Downloaden |
Deze helikopter met glijbanen, klimnetwanden en -platform biedt kinderen allerlei activiteiten en helpt fantasiewerelden te ontwikkelen via creatief spel. De beste helikopter voor een hele bemanning. De helikopter is uitgerust met een cockpit met een draaibaar stuur en versnellingspoken, die helpen bij het opstijgen en landen. Achterin de helikopter is een ruimte waar piloten kunnen uitrusten voor hun volgende vlucht.
| Artikelnummer | MM139 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 4.46 m |
| Breedte | 7.79 m |
| Hoogte | 3.68 m |
| Productoppervlak | 34.74 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 7.75 x 11.79 m |
| Valhoogte | 1.94 m |
| Leeftijdscategorie | 4+ |
| Aantal gebruikers | 7-14 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 0.00 m³ |
| Palletafmetingen | 3,7x1,0x1,9m |
| Installatiehandleiding (19828.pdf) | Downloaden |