Downloads
| Installatiehandleiding (5210.pdf) | Downloaden |
Glijbaan met platform en dak, een rotsklimhelling en trappen met leuningen. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM013 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.78 m |
| Breedte | 3.33 m |
| Hoogte | 2.77 m |
| Productoppervlak | 5.93 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.78 x 6.34 m |
| Valhoogte | 1.00 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Nee |
| Beton vereist | 9.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,6x1,05x1,2m |
| Installatiehandleiding (5210.pdf) | Downloaden |