Downloads
| Installatiehandleiding (62.pdf) | Downloaden |
Een glijbaan met twee platforms, een klimmuur en trap met leuningen. De glijbaan is uitgerust met een kapiteinsstuur en een speelhoek met bankje, die kan worden voorzien van keuken- of dashboardelementen. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden verwisseld voor verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM200 NAT PE |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 1.78 m |
| Breedte | 3.74 m |
| Hoogte | 2.16 m |
| Productoppervlak | 6.66 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 4.78 x 7.24 m |
| Valhoogte | 1.75 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 5-10 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 12.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,4x1,0x0,9m |
| Installatiehandleiding (62.pdf) | Downloaden |