Downloads
| Installatiehandleiding (731.pdf) | Downloaden |
Een glijbaan met trappen en leuningen. Het platform heeft een leuke speelhoek met een bankje, dat kan worden voorzien van keuken- of dashboardelementen. De zijpanelen van het speelcentrum kunnen worden vervangen door verschillende activiteitenwanden of thematische bedrukte panelen (dieren, vogels, vissen, bomen, bessen, enz.). Het ontwerp van de panelen wordt bij bestelling met de klant afgestemd.
| Artikelnummer | LM207S NAT MF |
|---|---|
| Specifications | |
| Lengte | 0.95 m |
| Breedte | 4.70 m |
| Hoogte | 2.51 m |
| Productoppervlak | 4.47 m² |
| Veiligheidszone (b x l) | 3.95 x 8.20 m |
| Valhoogte | 1.55 m |
| Leeftijdscategorie | 1+ |
| Aantal gebruikers | 3-6 |
| Rolstoeltoegankelijk | Nee |
| Schokabsorberende ondergrond vereist | Ja |
| Beton vereist | 9.00 m³ |
| Palletafmetingen | 2,9x1,0x0,8m |
| Installatiehandleiding (731.pdf) | Downloaden |